• Onze vereniging kan niet zonder de inzet van vrijwilligers. Eigenlijk verwacht Ten Donck dan ook van alle leden en ouders van jeugdleden een actieve bijdrage aan één van de taken binnen de vereniging. Dit klinkt als een verplichting, maar eigenlijk is vrijwilligerswerk gewoon erg leuk!

  Binnen de verenigingen zijn er velen taken te verrichten. De doorgaans bekende taken zoals bestuursfuncties, trainers en scheidsrechters zijn structurele taken, terwijl andere taken misschien maar één keer per jaar nodig zijn, denk aan kampleider, zomer-schoonmaker of een bijdrage aan een evenement.

  Mochten wij vergeten zijn jou te vragen voor één van onze vrijwilligerstaken dan kun je ons hier aan herinneren door Maurice een mailtje te sturen.

  Onderaan deze pagina vind je een lijst van vrijwilligerstaken inclusief een korte omschrijving van wat de taak in houd en hoe weinig tijd de taak in zal nemen. Ook zie je bij wie je terecht kunt voor taakinhoudelijke vragen.
  Hoe hoger de taak op de lijst, hoe meer wij staan te springen om een kandidaat.

  Vrijwilligerstaak Wat houdt dit in? Waar? Wanneer? Meer weten?
  Coordinator bardiensten Het compleet maken van de maandelijkse bardienstroosters. Thuis en bij Ten Donck. Werkzaamheden zijn zelf in te plannen. Maurice
  Voorzitter Het voorzitten van de bestuursvergaderingen. Bewaken van het verenigingsbeleid. Eerste aanspreekpunt voor externe contacten. Thuis, bij Ten Donck, bij externe partijen. ca. 10 bestuursvergaderingen per jaar + overige werkzaamheden zelf in te plannen. Rini
  Coordinator ledenwerving Organisatie en aansturing van ledenwervings activiteiten. Thuis en bij Ten Donck. Werkzaamheden zijn zelf en/of in overleg in te plannen. Maurice
  Ledenwerver Het bedenken en organiseren van 'acties' voor het werven van nieuwe leden. Thuis, bij Ten Donck, bij externe partijen. Werkzaamheden zijn zelf en/of in overleg in te plannen. Maurice
  Scheidsrechter Het fluiten van korfbalwedstrijden. Bij Ten Donck. Op zaterdag en/of zondag. Ben
  Bardienst medewerker Het draaien van een bardienst-shift. Bij Ten Donck. Hoe vaak je maar wilt. Alle uurtjes helpen mee. Magda
  Coach Het coachen/begeleiden van een team bij wedstrijden/toernooien. Bij Ten Donck en andere verenigingen. Op zaterdag en/of zondag. Marian
  Lid sponsorcommissie Het werven van nieuwe sponsors en het onderhouden van contacten met bestaande sponsors. Thuis en bij Ten Donck. Werkzaamheden zijn zelf in te plannen. Rini
  Trainer Het geven van korfbaltrainingen. Bij Ten Donck. Op dinsdag en donderdag. Marian
  Klusser Het plegen van onderhoud aan onze mooie accommodatie. Bij Ten Donck. Werkzaamheden zijn in overleg in te plannen. Rini