• 3 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Christiaans, AmbrosOverige stafTeammanager
    Graaf, Aubry van derOverige stafTeammanager
    Zwier, MarianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Ten Donck 3 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Movado 412120024
    2HKV/Ons Eibernest 61280416
    3Die Haghe 61260612
    4Springfield 21251611
    5Ten Donck 3124179
    6DeetosSnel 14124088
    7ALO 61220104
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    RelatiecodeNaamRolFoto
    NFL24R8Berg, Roos vdTeamspeler
    NJH00J4Brouwer, JoostTeamspeler
    NFM29S1Christiaans, AmbrosOverige staf
    NFM51S2Deugd, Ricky deTeamspeler
    NFK69Z8Graaf, Aubry van derOverige staf
    NFM56P6Haan, Nathalie denTeamspeler
    NJC52X8Hubregtse, BertTeamspeler
    NKC53L4Schippers, SimoneTeamspeler
    NKN17Q2Verhoef-Klootwijk, MagdaTeamspeler
    NLG86P7Zwier, MarianOverige staf
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.