• 3 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Christiaans, AmbrosOverige stafTeammanager
    Graaf, Aubry van derOverige stafTeammanager
    Zwier, MarianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Ten Donck 3 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Movado 412120024
    2HKV/Ons Eibernest 61280416
    3Die Haghe 61260612
    4Springfield 21251611
    5Ten Donck 3124179
    6DeetosSnel 14124088
    7ALO 61220104
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    RelatiecodeNaamRolFoto
    Berg, Roos vdTeamspeler
    Brouwer, JoostTeamspeler
    Christiaans, AmbrosOverige staf
    Deugd, Ricky deTeamspeler
    Dun, Sylvia vanTeamspeler
    Graaf, Aubry van derOverige staf
    Haan, Nathalie denTeamspeler
    Hubregtse, BertTeamspeler
    Schippers, SimoneTeamspeler
    Verhoef-Klootwijk, MagdaTeamspeler
    Zwier, MarianOverige staf
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.