• 2 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Christiaans, AmbrosOverige stafTeammanager
    Edixhoven, JoopTechnische stafHoofd coach
    Graaf, Aubry van derOverige stafTeammanager
    Zwier, MarianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Ten Donck 2 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Albatros 512110122
    2Ten Donck 212100218
    3KCC/SO natural 61270514
    4HKC (Ha) 41260612
    5Olympia (S) 2123187
    6Nexus 2122195
    7GKV/Enomics 41220104
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bergwerf, NadiehTeamspeler
    Desloover, ArminTeamspeler
    Desloover, DamayantiTeamspeler
    Desloover, MauriceTeamspeler
    Lelij, Marijke van derTeamspeler
    Weynschenk, JaleesaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.