• 2 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Christiaans, AmbrosOverige stafTeammanager
    Edixhoven, JoopTechnische stafHoofd coach
    Graaf, Aubry van derOverige stafTeammanager
    Zwier, MarianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    30 mrt.Albatros 5 - Ten Donck 2
  • Poulestanden Ten Donck 2 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Ten Donck 211100118
    2Albatros 5980116
    3KCC/SO natural 61060412
    4HKC (Ha) 4104068
    5Olympia (S) 2102175
    6Nexus 2112185
    7GKV/Enomics 492074
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Olympia (S) 2 - Ten Donck 216 mrt.13 - 19
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bergwerf, NadiehTeamspeler
    Desloover, ArminTeamspeler
    Desloover, DamayantiTeamspeler
    Desloover, MauriceTeamspeler
    Lelij, Marijke van derTeamspeler
    Weynschenk, JaleesaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.